Orar

LOTUS SPORT MIHAI BRAVU

Ocazional, pot aparea modificari de orar. Orice modificare va fi anuntata pe pagina noastra de Facebook.

LUNI

ORA
FITNESS
STUDIO 1
☚ ☛
STUDIO 2
☚ ☛
CYCLING
09:00 - 10:00Pilates
Carmen Dobrescu
17:00 - 18: 00Gimnastica -Balet
Luana Chebeleu
18:00 - 19:00BIT - Body Intensive Training
Papa Faye
Boot Camp
Arenzo
18:00 - 19:30Karate Shotokan
Diana Florea
19:00 - 20:00Steel Tonic
Tana Marasescu
CYCLNG
Emilia Bujenita
20:00 - 21:00M.S.T.
Rustam
Yoga
Tana Marasescu
CYCLNG
Emilia Bujenita

MARTI

ORA
STUDIO 1
STUDIO 2
☚ ☛
CYCLING
07:30 - 08:00Expres Cycling 30'
Ileana Demian
17:00 - 18:00Fit for Kids
Maya
18:00 - 19:00Find Your Flow
Georgiana Balan cu George Timis
Street Dance
Arenzo Johnny
19:00 - 20:00Super Jump
Dana Boros
Corex/ Stretching Mobility
Georgiana Balan
Cycling
Dan Shine
20:00 - 21:00Cardio & Tone
Carmen Dobrescu
Yoga
Alexandra Voicu
Cycling
Ileana Demian

MIERCURI

ORA
FITNESS
STUDIO 1
☚ ☛
STUDIO 2
☚ ☛
CYCLING
09:00 - 10:00Morning HIIT
Carmen Dobrescu
17:00 - 18: 00Gimnastica - Balet
Luana Chebeleu
18:00 - 19:00BIT - Body Intense Training
Papa Faye
Boot Camp
Arenzo
18:00 - 19:30Karate Shotokan
Alina Florea
19:00 - 20:00Steel Training
Tana Marasescu
Cycling
Marius
20:00 - 21:00BIT - Body Intensive Training
Marius
Pilates
Tana Marasescu
Cycling
Emilia Bujenita
21:00 - 22:00Dance Flavaz
Arenzo

JOI

ORA
STUDIO 1
STUDIO 2
☚ ☛
CYCLING
07:30 - 08:00Express Cycling 30'
Ileana Demian
09:00 - 10:00Fit to the Max
Adrian Bazavan
18:00 - 19:00Fit to the Max
Adrian Bazavan
Street Dance
Arenzo Johnny
19:00 - 20:00Fight Klub Khai Bo /Circuit
George Timis
Postural
Georgiana Balan
Cycling
Dan Shine
20:00 - 21:00Step & Tone
Carmen Dobrescu
Yoga
Alex Voicu
Cycling
Ileana Demian

VINERI

ORA
FITNESS
STUDIO 1
☚ ☛
STUDIO 2
☚ ☛
CYCLING
17:00 - 18:00Program gravide
Carmen Dobrescu
18:00 - 19:00Butt Lift - Tana MarasescuDance Kids
Alina Duma
Cycling
Marius
19:00 - 20:00BIT - Body Intensive Training
Marius
Afro Latino Workout
Papa Faye cu Alina Duma
Cyling
Emilia Bujenita
20:00 - 21:00M.S.T.
Rustam

SAMBATA

ORA
FITNESS
STUDIO 1
STUDIO 2
CYCLING
11:00 - 12:00Strong (HIIT)
Alina Duma
Cycling
Ileana Demian
12:00 - 13:00BIT- Body Intense Training
Marius
Pump Your Body
Tana Marasescu
13:00 - 13:50Yoga Kids - Tana Marasescu

DUMINICA

ORA
STUDIO 1
11:00 - 12:00Interval Training
George Timis
12:00 - 13:00Fight Club Khai Bo
George Timis